Recenzja Piperinox – Czy warto stosować?

Spacer w słoneczny dzień w pięknej nowej mini sukience? A może pływanie w basenie w luksusowym spa podczas majowego weekendu? Świąteczny wyjazd na pełne atrakcji egzotyczne wyspy? Nic z tego! Po zimie przybyło kilka albo i kilkanaście kilogramów!

Jak tu się pokazać w bikini czy krótkiej, obcisłej kreacji? Nic straconego – jest ratunek! Suplement na odchudzanie Piperinox ponownie pozwoli cieszyć się życiem.

Niezwykłe działanie zwyczajnych roślin

Opracowanie formuły suplementu było możliwe dzięki wysiłkowi wybitnych naukowców prowadzących badania laboratoryjne w wielu krajach. Ale wszystko tak naprawdę zawdzięczamy mądrości ludowej Chińczyków. To właśnie oni przed wieloma wiekami odkryli zbawienne działanie rośliny Piperis nigri na układ pokarmowy i procesy trawienne zachodzące w ludzkim organizmie.

Ta tajemnicza roślina to po prostu znany nam z kuchni pieprz czarny. Pod otoczką ziaren pieprzu gromadzi się alkaloid o nazwie piperyna i to właśnie on jest głównym sprawcą cudów, jakich dokonuje Piperinox.

piperyna na odchudzanie

Obok piperyny pozyskanej z pieprzu w składzie każdej kapsułki suplementu są jeszcze ekstrakty z następujących roślin: pomarańczy czarnej, pieprzu kajeńskiego, nasion owoców guarany, imbiru, kory cynamonowca. Mieszanka ekstraktów roślinnych wzbogacona jest chromem – minerałem, którego działanie blokujące łaknienie na węglowodany dawno zostało potwierdzone w sposób naukowy.

Chudnięcie bez wysiłku – fakt czy mit?

Reklamy cudownych preparatów na odchudzanie szybkie, łatwe i przyjemne zalewają naszą przestrzeń niemal nieustannie. Tymczasem nie ma takiej możliwości, żeby bez żadnego wysiłku i bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za sposób jedzenia osiągnąć i utrzymać należytą wagę. To fakt, ale stosowanie suplementu z piperyną czyni kurację znacznie łatwiejszą i skuteczniejszą w porównaniu z innymi.

Działanie Piperinox

Piperyna zawarta w kapsułkach suplementu pomaga między innymi:

– likwidować nadmiar tkanki tłuszczowej i nie dopuszczać do odkładnia się nowej, szczególnie w okolicach brzucha,

– zrównoważyć zawartość leptyny i greliny we krwi; leptyna to hormon sytości a grelina jest hormonem głodu – zrównoważenie ich zawartości powoduje zmniejszenie łaknienia,

– zwiększyć zawartość kwasu mlekowego oraz mleczanów (sole kwasu mlekowego) w tkance mięśniowej; kwas mlekowy pozwala w środowisku beztlenowym jakie panuje w komórkach mięśniowych na prawidłowy przebieg procesów energetycznych; dzięki dużej ilości kwasu mlekowego energia jest wydatkowana nawet wówczas, gdy mięśnie są w stanie spoczynku – to właśnie największa tajemnica Piperinoxu – zwiększone zużywanie energii nawet wówczas, gdy nic nie robimy,

– stymulować wzrost poziomu adiponektyny we krwi; adiponektyna to hormon, którego wysoki poziom pozwala na właściwy metabolizm glukozy; dzięki działaniu tego hormonu można zapobiec powstaniu niebezpiecznej cukrzycy typu 2.

Jak stosować Piperinox?

Piperinox jest suplementem w postaci kapsułek. Kapsułki mają otoczkę wegetariańską, mocną i odporną na działanie kwasów żołądkowych. Zawartość kapsułki uwalniana jest w jelicie cienkim i tam właśnie przedostaje się do krwi. Wystarczy jedna dawka Piperinox dziennie aby uzyskać szybki i trwały efekt kuracji odchudzającej.

Stosowanie suplementu jest całkowicie bezpieczne – tylko alergie oraz ciąża i karmienie są przeciwwskazaniami do zażywania specyfiku.

Post Author: Karolina Wiśniewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *